Çatı Güvenlik Ekipmanları


Lindab çatı güvenlik sistemleri, çatılarınız için yürüyüş yolları, çatı merdivenleri, güvenlik hatları baca platformları ve kar tutucular gibi detaylar sunuyor. Tüm çatı güvenlik detayları akıllı bağlantı noktaları sayesinde,metal kenetli çatılar, sandviç panel, kiremit, beton kiremit ve trapez sac çatılara kolaylıkla uygulanabilir. Kar tutucu ekipmanlarını mahya hattında uygulayarak, işi çatı ve çatıda olan profesyoneller için güvenlikli bağlanma hattı oluşturulabilir. Üst yüzeyi kaygan olan metal kenetli çatılarda yürüyüş yolları oluşturularak hem çatıda çalışanların güvenliği sağlanabilir hemde çatının görsel olarak zarar görmesi engellenebilir.

Çatı çıkış kapaklarınız için çerçeve korkuluk sistemi yapabilirsiniz. Çatılarda yapılan yüksek bacalar için platformlar oluşturulabilir. Kısacası Lindab çatı güvenlik sistemleri güvenliğiniz için bütün detayları sizlere sunuyor. Teknik bağlantı detayları için dowload kısmında bulunan katalogları inceleyebilir yada bizimle irtibata geçebilirsiniz.

A number of them can be a write my essay for me excellent way that will assist you begin on your research paper writing.